DSC4220 scaled

SPA & WELLNESS

Sizlere daha sağlıklı ve yüksek standartlarda bir yaşam tarzı sunmayı amaç edinen spamız, doğanın bize verdiği armağanla, bedeninizi ve ruhunuzu tazelemek için sıra dışı bir şekilde sizler için tasarlandı. SPA’da detaylı Zen felsefesi ile bezenmiş Uzak Doğu masajları, bakımlar, terapiler gibi özel uygulamalar mevcuttur.

Ayrıca, açık hava Bali evlerimizden birinde masaj yaptırarak veya daha geleneksel olan Türk hamamı ve saunanın keyfini çıkararak Uzak Doğu’nun tadını çıkarabilirsiniz. Tüm masaj ve özel peeling hizmetleri ek ücrete tabidir.

Türk Hamamına adım atın ve hafif ısı ve aromatik buharın sizi sarmasına izin verin, cildinizi temizleyip arındırırken derin bir rahatlama hissi uyandırın. Daha sonra, tercihlerinize göre uyarlanmış keyifli bir masajın veya bütünsel tedavinin keyfini çıkarın ve kendinizi tazelenmiş, canlanmış ve çevrenizin huzurunu kucaklamaya hazır hissedin. Flora Garden Beach’teki Spa ve Türk Hamamı, ister bir anlık huzur ister tam bir sağlıklı yaşam arayışında olun, zihin, beden ve ruh için mükemmel bir kaçış sağlar.

Flora Garden Beach SPA’ya rezervasyon için SPA resepsiyonumuzla iletişime geçebilirsiniz.