11 scaled

ANA HAVUZ

Flora Garden Beach Hotel’in 580 metrekareye yayılan ve 140 cm derinliğe sahip ana havuzu, her gün 08:00-19:00 saatleri arasında konuklara ferahlatıcı bir vaha sunmaktadır. Yemyeşil bir alan ve rahat şezlonglarla çevrili havuz, dinlenmek ve eğlenmek için ideal bir ortam sunmaktadır. Flora Garden Beach Hotel’in ana havuzu, ister yavaşça yüzmek, ister havuz kenarındaki şezlongda güneşlenmek ya da havuz barda serinletici bir içecekle gevşemek isteyin, her yaştan konuk için sakin bir kaçış imkanı sunmaktadır.

Geniş tasarımı ve kristal berraklığındaki sularıyla ana havuz, konukları gün boyunca huzur ve keyif dolu anlar yaşamaya davet ediyor. Aileler birlikte kaliteli zaman geçirmenin keyfini çıkarırken, çiftler havuzun dingin ortamında romantik anların tadını çıkarabilir. Flora Garden Beach Hotel’in ana havuzu, ister güne başlamak için serinletici bir dalış ister su kenarında keyifli bir öğleden sonra arayışında olun, konukların konaklamaları sırasında gevşemeleri ve kalıcı anılar yaratmaları için mükemmel bir sığınak sağlar.

Rahatınız için, havlu kartını ibraz etmeniz halinde Spa masasından havlu temin edebilirsiniz. Daha sonra havlu kartınızı geri almak için kullanılmış havluyu lütfen iade edin.

DSC4063