Previous slide
Next slide
flora garden sentido piano bar vip lounge 2

PİYANO BAR & LOBİ BAR

“Piano Bar & Lobby Bar, konukların alkollü ve alkolsüz seçeneklerin yanı sıra ustalıkla hazırlanmış kokteyller de dahil olmak üzere çeşitli içeceklerle ferahlayıp kendilerini şımartabilecekleri zarif ve davetkar bir atmosfer sunmaktadır. Günün 24 saati açık olan bu zarif tesis, günün her saati konukların ihtiyaçlarına cevap vermekte ve her saat bir içkinin tadını çıkarmak için sofistike bir ortam sağlamaktadır.

Akşamları konuklar, deneyimlerine zarafet ve cazibe katan canlı piyano performanslarının keyfini çıkarabilirler. Dinlendirici melodilerden canlı ezgilere kadar canlı müzik, konukların rahatlaması ve sosyalleşmesi için keyifli bir ortam yaratır.

Saat 23:59’dan 07:00’ye kadar içeceklerin ek ücret karşılığında sunulduğunu ve konukların gece boyunca Piano Bar & Lobby Bar’ın misafirperverliğinin tadını çıkarmaya devam edebileceklerini lütfen unutmayın. İster bir gece içkisinin tadını çıkarmak için sakin bir yer arıyor olun, ister akşamları canlı bir eğlence arıyor olun, Piano Bar & Lobby Bar tüm konuklara keyif alabilecekleri sıcak bir ortam sunmaktadır.”.

SİGARA İÇMEK YASAKTIR
ALKOLLÜ IÇECEKLER 18 YAŞINDAN KÜÇÜKLERE SERVIS EDILMEMEKTEDIR.